X Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

W dniu 04 stycznia 2024 r. w Publicznym Przedszkolu „Dzieciątka Jezus” w Mławie, odbył się X Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pt: „Śpiewajcie i grajcie mu”. Naszą placówkę reprezentowała dwójka przedszkolaków Zofia Lewandowska z pastorałką pt: „Od serca do ucha” i Franciszek Stachów z kolędą pt: „Tylko jedna jest taka noc”. Celem konkursu było pielęgnowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia oraz rozbudzenie u dzieci chęci wspólnego śpiewania kolęd i pastoralek. W kategorii dzieci 5 - letnich Zosia Lewandowska zajęła II miejsce. W kategorii dzieci 6 - letnich Franek Stachów zajął II miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Data dodania: 2024-01-07 21:09:47
Data edycji: 2024-01-07 21:12:16